Oficiālais distributors Baltijā, SIA FA nutrition

 

 

SIA "FA Nutritions"

"Reķi", Aizstrautnieki, Dobeles pag., Dobeles nov. LV3701
TEL. +371 29262680, +371 27843216
E-pasta adrese - info@fanutrition.lv
Latvija

 

Mūsu pārstāvji LatvijāKontaktinformāciju par pārstāvjiem var uzzināt rakstot uz e pastu info@fanutrition.lv
 

Par mums

Fitness Authorty tika dibināta 2004.gadā. Kompānijas darbība ir saistīta ar pārtikas piedevu izgatavošanu sportistiem un cilvēkiem ar veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Kompānija Fitness Authorty nodarbojas ne tikai ar sportistiem domāto pārtikas piedevu attīstību, bet arī sadarbojās attiecībā uz zinātnes attīstību ar citiem pasaules slaveniem uzņēmumiem.

Pateicoties speciālistu centieniem uzņēmumā, mazāk nekā trīs gadus, zīmols "Fitness Authorty " ir kļuvis par vienu no visvairāk atpazīstamiem zīmoliem, ne tikai Polijā, bet arī Eiropas Savienībā.

Papildus sporta uzturam, FA ražo savu sporta apģērbu līniju. Tiek izdoti DVD diski par fizisko sagatavotību metodiķu vadibā un informācija par galvenajiem sporta notikumiem visā pasaulē.

Fitness Authority darbinieki sadarbojas ar mācību centriem, pasniedzot lekcijas studentiem.

Fitness Authorty ir arī pazīstams kā izdevējs - FA ražo žurnālu, kas ir arī viens no labākajiem žurnāliem valstī par kultūrismu un fitnesu. Katru mēnesi tiek iztirzāti būtiskākie jautājumi, kas saistīti ar apmācību, uzturu un par pārtikas piedevām, kā arī citi jautājumi, kas saistīti ar veselīgu dzīvesveidu. Rakstu autori ir ne tikai vieni no atzītākajiem ekspertiem Polijā, bet arī labi zināmas autoritātes šajā jomā no ASV.

Fitness Authorty ir lielākais sponsors kultūrisma un fitnesa pasākumos Polijā. Kompānija piedalās visos nozīmīgākajos pasākumos, kas saistīti ar uztura bagātinātājiem, kultūrismu un fitnesu, kas notiek visā pasaulē. Katru gadu piedalās tādās aktivitātēs, kā FIBO un Arnold Classic un Mr Olympia.

FA produkts ir viens no labākajiem tirgū sporta uzturā, pateicoties to augstai kvalitātei, modernām ražošanas tehnoloģijām un ļoti stingrai kontrolei produktu veicināšanā no ražotnes līdz klientam. Uzņēmumā darbojas ISO 9001:2000 un HACCP sistēma.